• Повернутися до 30 днів
 • Безкоштовна доставка від 1170 €

ТЕРМІНИ І УМОВИ

 1. Загальні положення

1.1. Дані загальні комерційні умови (далі також "умови") регулюють права і обов'язки сторін, що випливають з договору купівлі-продажу, укладеного між продавцем, який є CYCLESTORE s.r.o., зі зареєстрованим офісом за адресою Za koníčkom 1/D, 902 01 Pezinok, Slovakia, Ідентифікаційний код 53 423 534, зареєстрований в районному суді Братислави I або очолюваною ним, розділ: Sro, вкладка №: 148725/B, податковий код 21 200 80 006, (далі - «Продавець») і Покупець - Споживач, предметом якого є купівля і продаж товарів на веб-сайті електронної комерції Продавця.

 

Контактна інформація продавця:

mail: info@holokolo.com.ua

 

Адміністратор:

Словацька торгова інспекція (SOI), інспекція SOI по Братиславській області:,

Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27

Департамент технічного контролю продукції та захисту прав споживачів

тел.: 02/ 58272 172-3 факс: 02/ 58272 170

 

1.2. Покупець в значенні цих Умов означає споживач.

1.3. Для цілей цих Умов під споживачем розуміється фізична особа, яка при укладенні та виконанні договору купівлі-продажу не діє в межах своєї діяльності, роботи чи професії.

1.4. При оформленні замовлення покупець повинен вказати своє ім'я, прізвище, домашню адресу, номер телефону, адреса електронної пошти.

1.5. Договірні сторони погодилися з тим, що покупець, поставивши галочку перед відправленням замовлення, продавець підтверджує свою згоду з тим, що справжні загальні умови і положення поширюються на всі договори купівлі-продажу, укладені для будь-якого сайту електронної торгівлі, який управляється продавцем, відповідно до яким продавець поставляє товар, представлений на сайті покупця ( "договір купівлі-продажу"), і на все відносини між продавцем і покупцем, що виникають, зокрема, при укладанні договору і пред'явленні претензії на товар.

1.6. Загальні умови є невід'ємною частиною договору купівлі-продажу. У разі, якщо продавець і покупець укладають письмову угоду про покупку, в якому вони домовляються про умови, відмінні від загальних умов, положень Угоди про покупку буде віддаватися пріоритет перед загальними умовами.

1.7.  Список товарів на будь-якому веб-сайті електронної комерції, яким керує Продавець, являє собою каталог товарів, які зазвичай постачаються, і Продавець не гарантує негайне наявність всіх вищезазначених товарів. Наявність товару буде перевірено для покупця після отримання підтвердження замовлення.

 

 1. Спосіб укладення договору купівлі-продажу

2.1. Угода про покупку полягає шляхом обов'язкового прийняття Продавцем Угоди про покупку в формі повідомлення електронної пошти Покупця, відправленого Продавцю, і/або у формі заповненої та відправленої форми на веб-сайті Продавця і/або в телефонному замовленні (іменоване в подальшому «Замовлення»).

2.2. Обов'язкове прийняття замовлення Покупця Продавцем є підтвердженням Продавця по електронній пошті Покупцеві про прийняття замовлення після попереднього прийняття замовлення Покупця і після перевірки наявності товару, діючих цін і дати доставки, запитаної Покупцем. Якщо при перевірці було виявлено більш висока ціна на товар, продавець зобов'язаний попросити клієнта погодитися на зміну вартості відповідно до поточного прайс-листом до підтвердження замовлення. Договірні відносини вважаються укладеними тільки після затвердження покупцем зміни ціни і подальшого підтвердження (прийняття) замовлення продавцем. Всі ціни на товари, послуги і всі комісії в інтернет-магазині вказані з урахуванням ПДВ. Автоматичне повідомлення про надходження замовлення в електронну систему Продавця, яке Покупець отримує на свою адресу електронної пошти відразу після відправки свого замовлення, не рахується за обов'язкове прийняття замовлення; Дане Повідомлення носить виключно інформаційний характер, щоб повідомити Покупця про отримання інформації про його замовленні. При необхідності будь-яка додаткова інформація про замовлення буде відправлена ​​на адресу електронної пошти покупця.

2.3. Обов'язкова інформація про прийняття замовлення повинна включати, зокрема, найменування та специфікацію товару, продаж якого є предметом договору купівлі-продажу, ціну товару та / або інших послуг, час доставки товару, назва і реквізити місця, куди повинен бути доставлений товар, і ціна , умови, спосіб і час транспортування товару до узгодженого місця доставки товару покупцеві, інформація про продавця (фірмове найменування, юридична адреса, реєстраційний номер компанії, реєстраційний номер в торговому реєстрі і т. д.) або інші дані.

2.4. Покупець може доставити інформацію по електронній пошті або по телефону продавцю протягом 24 годин з моменту доставки замовлення продавцю повідомлення про те, що він скасовує замовлення. Покупець зобов'язаний вказати в повідомленні про скасування замовлення найменування, адресу електронної пошти та опис замовленого товару. Якщо замовлення скасовано, продавець не стягує з покупця ніяких зборів, пов'язаних зі скасуванням замовлення. У разі, якщо Покупець сплатив Продавцю ціну покупки або її частина до скасування замовлення, Продавець повинен повернути покупну ціну або її частина протягом 14 днів з моменту скасування замовлення шляхом перерахування на банківський рахунок Покупця, якщо сторони не домовилися про інше.

2.5. Відповідно до Закону про поправки № 222/2004 Coll., по податку на додану вартість не може бути від 1.1. 2013 зміна даних в уже виданому податковому документі (накладній). Інформація в податковому документі (інвойсі) може бути змінена тільки в тому випадку, якщо клієнт ще не отримав і не сплатив товар.

2.6. У разі поточних акцій продаж товарів на веб-сайті продавця регулюються на додаток до цих загальних умов і обов'язковим умовам відповідної акції. У разі, якщо покупець замовляє товар з порушенням умов відповідної акції, продавець має право скасувати замовлення покупця. Клієнт буде проінформований про скасування замовлення по електронній пошті, і в разі оплати покупної ціни або її частина буде повернута протягом 14 днів на зазначений ним рахунок, якщо інше не погоджено з продавцем.

 

 1. Права та обов'язки продавця

3.1. Продавець зобов'язується доставити товар Покупцеві:

 • Тип, якість, кількість, вказане в замовленні, ціна покупки і умови оплати, дійсні на день відправки замовлення.
 • Товари, які відповідають стандартам, нормам і правилам, що діють на території Словацької Республіки.
 • Товари, які будуть належним чином упаковані для запобігання ушкоджень при транспортуванні.
 • Чинний податковий документ - рахунок в електронному вигляді по електронній пошті.

3.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • Пізню доставку товару викликана поштою або кур'єрською службою.
 • Затримку доставки товару з-за неправильної адреси одержувача.
 • За пошкодження вантажу, викликане поштою або кур'єрською службою.
 • Можливу не поставку товару з вини виробника (постачальника) або з інших непередбачених обставин.

3.3. Якщо замовлений товар недоступний згідно з інформацією на сайті інтернет-магазину, продавець зобов'язаний повідомити про це покупця. На підставі цього факту Покупець має право відмовитися від договору або змінити замовлення за погодженням з Продавцем.

 

 1. Обов'язки покупця

4.1. Покупець зобов'язується:

 • Правдиво і повністю заповніть форму замовлення на сайті продавця.
 • Прийняти замовлений товар, перевірити цілісність упаковки і в разі будь-яких дефектів негайно зв'язатися з продавцем і повідомити йому про недоліки.
 • Оплатити вартість покупки товару в розмірі та в відповідності з умовами оплати, що діють на день відправки замовлення, і оплатити ціну доставки товару.

4.2. Якщо покупець не приймає товар (на підставі замовлення), продавець залишає за собою право вимагати компенсації за завдану шкоду.

4.3. Покупець приймає податковий документ (рахунок-фактура) в електронному вигляді.

 

 

 1. Персональні дані та їх захист
  Ви можете знайти інформацію про конфіденційність на нашому сайті.

 

 1. Відгуки про продукцію

6.1. Продавець залишає за собою право не розголошувати відгуки про товари, які містять ненормативну лексику, не відповідають дійсності, не мають відношення до товару, посилаються на зовнішні сайти або будь-яким іншим чином завдають шкоди назвою нашої компанії.

 

 1. Подарункові сертифікати

7.1. Подарункові сертифікати, видані продавцем, можна використовувати для покупки товарів на сайті інтернет-магазину продавця. Якщо не вказано інше, подарунковий сертифікат можна використовувати тільки для придбання товарів, а не для оплати послуг, поштових витрат та інших зборів.

7.2. Вартість подарункового сертифіката вказана на кожному сертифікаті як сума з ПДВ, а сертифікат діє як знижка на загальну суму замовлених товарів з ПДВ. Подарунковий сертифікат можна використовувати тільки цілком, в рамках однієї покупки, його не можна обміняти на частини. Залишок за покупку товару повинен бути оплачений у фінансовому еквіваленті, переплата; не повертається.

7.3. Подарункові сертифікати можна обміняти на готівку кошти. Якщо покупець має право відмовитися від договору купівлі-продажу на покупку товару, за який покупець оплатив подарунковий сертифікат, покупець має право на відшкодування вартості покупки у вигляді подарункового сертифіката.

 

 1. Врегулювання суперечок

8.1. Покупець - споживач - має право зв'язатися з Продавцем для відшкодування збитку, якщо він не задоволений тим, як Продавець обробив його вимогу, або якщо він вважає, що Продавець порушує його права. Якщо Продавець відмовляється відповідати на цей запит або не відповідає протягом 30 днів з моменту його відправлення, споживач має право подати альтернативну організацію по врегулюванню суперечок (ADR) відповідно до Закону 391/2015 Зб. Юридичні особи ADR є органами і уповноваженими юридичними особами відповідно до розділу 3 Закону № 391/2015 Зб. Споживач може подати клопотання в порядку, зазначеному в відповідно до розділу 12 Закону № 391/2015 Зб.

8.2. Споживач такоже может подати Скаргу через Європейську платформу альтернативного вирішенню СПОРІВ (RSO), яка доступна в Інтернеті за адресою http://ec.europa.eu/consumers/odr.

8.3. Альтернативне вирішенню СПОРІВ может використовуват только споживач - фізична особа, яка при укладенні та виконанні СПОЖИВЧОГО Договором не Діє в рамках своєї ДІЯЛЬНОСТІ, роботи або професії. Альтернативне вирішенню СПОРІВ НЕ пошірюється на спори, де ВАРТІСТЬ сперечатися не перевищує 20 євро. Організація ADR может зажадати від споживача сплата мита за відправку в размере до 5 євро з ПДВ.

 

 1. Прикінцеві положення

9.1. Продавець залишає за собою право змінювати ці Загальні положення та умови. Зобов'язання повідомити про зміну цих загальних положень і умов в письмовому вигляді виконується шляхом розміщення їх на веб-сайті продавця в інтернет-магазині. Однак чинний договір регулюється загальними умовами на момент його укладення.

9.2. Якщо договір купівлі-продажу укладається в письмовій формі, будь-які зміни в ньому повинні бути в письмовій формі.

9.3. У разі виникнення сумнівів сторони погоджуються, що використання часу, вважається часом від доставки товару покупцеві (включаючи день доставки) до дати повернення товару продавцю або доставки товару кур'єру з метою його транспортування продавцю.

9.4. Сторони погоджуються з тим, що зв'язок між ними буде здійснюватися в основному у вигляді повідомлень по електронній пошті, відповідно.

9.5. Відносини, які не регулюються справжніми загальними умовами, регулюються відповідними положеннями Цивільного Кодексу, закон № 22/2004 Coll. про електронну торгівлю і внесення поправок в закон № 128/2002 Coll. про державний контроль внутрішнього ринку в питаннях захисту прав споживачів та внесення змін до окремих законодавчих актів у редакції закону № 284/2002 Coll. з внесеними поправками, закон № 250/2007 Coll. про захист прав споживачів і внесення поправок в закон Словацького національного ради № 372/1990 Coll. про правопорушення з поправками і законом № 102/20154 Z. про захист прав споживачів при реалізації товарів або надання послуг з дистанційного договору або договору, укладеного поза приміщенням продавця і внесення змін в окремі законодавчі акти.

9.6. Ці Загальні положення та умови вступають в силу щодо покупця при відправки електронного замовлення покупцеві.

9.7. Відправляючи замовлення, Покупець підтверджує, що він прочитав і згоден з цими Загальними умовами.

 

 

Терміни та умови дійсні з 1.2.2019 до подальшого повідомлення.