• Повернутися до 30 днів
  • Безкоштовна доставка від 1170 €

Політика повернення

Процедура розгляду претензій, що регулює умови розгляду претензій між оператором / продавцем і клієнтом / покупцем (далі «ДП»)

Вступні положення:

1. Оператором (продавцем) інтернет-магазину www.holokolo.com.ua є CYCLESTORE s.r.o. Za koníčkom 1-D, Pezinok 902 01, Slovakia.

2. Клієнтом (покупцем) в інтернет-магазині є будь-яка фізична або юридична особа, яка відправляє електронну форму із замовленням товару (товарів) або послуги (послуг).

3. Правила розгляду скарг регулюють правові відносини між оператором і замовником при розгляді скарг щодо правильності та якості товарів і послуг, що надаються продавцем.

4. Скарги для цілей проведення процедури розгляду скарг означають право, яке використовується покупцем, відповідальності за помилки в товарах або послугах, наданих покупцем, що вимагає певного засобу правового захисту або компенсації за неправильне виконання покладених на нього предмета договору.

Порядок розгляду скарг:

1. Відповідно до цього DP, уповноважена особа може подати скаргу в письмовій формі або по електронній пошті.

2. У скарзі, зокрема, повинні бути вказані:

• хто подає скаргу (ім'я, прізвище, адресу постійного проживання),

• предмет скарги або вимоги клієнта,

• кому адресована скарга,

• дата подачі скарги,

• підпис замовника або підпис уповноваженої особи разом із довіреністю.

3. У разі подання скарги по електронній пошті, факсу або письмово уповноваженою особою від імені клієнта, скарга повинна супроводжуватися довіреністю на представлення інтересів клієнта в питанні претензії.

4. Якщо в претензії не вказані реквізити, зазначені в пункті 2 цієї статті, вона буде вважатися необгрунтованою.

5. Термін розгляду скарги становить не більше 30 днів із дати подання скарги. Замовник видає клієнтові письмовий документ про розгляд претензії.

6. Відлік кількості днів починається з дня пред'явлення претензії замовником. Першим днем ​​подання скарги вважається:

• для поштових відправлень - день доставки рекламації в касу замовника.

• для особистої доставки - дата на копії рекламації, якій замовник підтвердить доставку.

• при доставці по електронній пошті - день доставки електронного повідомлення на адресу електронної пошти замовника.

7. Інші правові відносини між оператором і клієнтом, прямо не врегульовані правилами розгляду скарг, будуть регулюватися відповідними положеннями окремих договорів, укладених між оператором і замовником, а також положеннями загальнообов'язкових правових норм, що діють у Словацькій Республіці.

8. Замовник має право змінити або доповнити правила подачі скарг у будь-який час у зв'язку зі змінами правових норм і ділового середовища. Поточну редакцію порядку розгляду скарг клієнт визначає, публікуючи її на своєму веб-сайті.

Справжній DP вступає в силу з 01.02.2019. Оператор залишає за собою право змінювати DP без попереднього повідомлення.