• Повернутися до 30 днів
  • Безкоштовна доставка від 1170 €

Про нас

ВЕЛОСПОРТ-ЦЕ ДИВО

HOLOKOLO ТУТ!
ТОМУ ЩО ЇЗДА НА ВЕЛОСИПЕДІ-ЦЕ ДИВО.

Кожному з нас іноді потрібно хоча б трохи часу для себе. І для вашого велосипеда.

Час, коли ми можемо бути собою і тільки собою. Час, коли ми опираємося на педалі, ми вирушаємо в дорогу, залишаючи щоденний стрес далеко позаду. Час, коли нам нікому нічого не потрібно доводити, хоча саме тоді ми хочемо довести те, чого ніколи не робили раніше.

Час, коли ми розряджаємося і перезаряджаємося одночасно. Коли біль перетворюється на щастя. Коли кращі друзі стають найбільшими суперниками, а звичайні суперники - колегами по команді. І тоді час сповільнюється і ми просто насолоджуємося країною в знак протесту проти швидко мінливого світу.

Цей час припадає на їзду на велосипеді. І це чарівно!

HOLOKOLO ЦЕ МРІЯ!
ДІЙСНО МАГІЯ І РОЗВАГИ.

У нас в Holokolo є мрія. Ми хочемо, щоб кожна людина в світі проїхалася на велосипеді хоча б раз в житті. Щоб розкрити його чарівність і насолоджуватися ним якомога більше. Відмінний одяг, якісний одяг, гарний одяг. Вірите ви чи ні, але це робить чудеса!

І щоб наша мрія здійснилася, ми шукаємо і додаємо кращі велосипедні речі кожен день. Від всесвітньо відомих велосипедних брендів з багатою історією, від молодих і захоплених брендів з майбутнім або навіть з вашої власною колекцією для всіх друзів Holokolo.

Щоб змінити великий досвід їзди на велосипеді і зробити його навіть краще.
HOLOKOLO ДЛЯ ВСІХ!
І ДЛЯ ЩЕ БІЛЬШОЇ РАДОСТІ ВІД ЇЗДИ НА ВЕЛОСИПЕДІ.

Для професіоналів і аматорів, для поштовиків, кур'єрів і постачальників піци. Для героїв-одинаків і для тих, хто не може уявити свою їзду без кращих друзів, сім'ї або одноклубників. Для мандрівників, але й для тих, хто дізнається, що приховано всередині них. Для тих, хто завжди йде по максимуму, і для тих, хто просто із так - для задоволення. 

Просто Holokolo тут для всіх людей з велосипедом. І для тих, хто не хоче ускладнювати своє життя, вибираючи велосипедний одяг і велосипедне спорядження, а замість цього насолоджується своїм нескінченно чарівним часом.

Тому що немає нічого більш чарівного, ніж дивитися на світ з сідла велосипеда.